Jak rezerwować?

 

Jeżeli jesteś Klientem możesz zarezerwować imprezę...

 

1. bezpośrednio przez naszą stronę internetową - o każdej porze dnia i nocy:

Znajdź na naszej stronie ofertę, która Cię interesuje. W tym celu możesz skorzystać z WYSZUKIWARKI ofert wprowadzając odpowiednie kryteria (kraj, data wyjazdu, wyżywienie itd.). Po kliknięciu przycisku SZUKAJ otrzymasz listę imprez odpowiadającym Twoim wybranym kryteriom.

Klikając w wybraną przez Ciebie ofertę dowiesz się więcej na jej temat – zobaczysz m. in. ramowy program imprezy, cennik wraz z dostępnymi terminami oraz pokojami czy rozkład jazdy.

W celu dokonania rezerwacji imprezy musisz kliknąć w cenniku przy wybranym terminie przycisk REZERWUJ. Następnie rozwinie się Tobie lista dostępnych wariantów zakwaterowania. Po wyborze konkretnej opcji zakwaterowania w danym terminie kliknij przycisk REZERWUJ.

Po kliknięciu w przycisk REZERWUJ przejdziesz do Formularza rezerwacji.

W Formularzu rezerwacji musisz wprowadzić dane dot. uczestników wyjazdu. Miejsca oznaczone gwiazdką „*” są obowiązkowe. Prosimy bardzo uważnie uzupełniać formularz i koniecznie sprawdzić wprowadzone dane.

Po wypełnieniu Formularza rezerwacji należy nacisnąć przycisk REZERWUJ.

Gratulujemy! Tym sposobem dokonałeś rezerwacji wybranej przez Ciebie imprezy!

Na podany przez Ciebie w Formularzu rezerwacji adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie dokonania rezerwacji wraz z dokumentami. W mailu znajdziesz m.in. Umowę o udział w imprezie turystycznej na Twój wyjazd. Zapoznaj się z nią koniecznie, sprawdź poprawność wszystkich danych.

Na Umowie znajdują się również kwoty i terminy wpłat oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat. W tytule wpłat prosimy podawać numer rezerwacji oraz imię i nazwisko. Podpisaną umowę prosimy przesłać na mailem (skany), przesłać pocztą tradycyjną na adres naszego biura lub dostarczyć ją do nas osobiście.

 

2. bezpośrednio w siedzibie naszego biura:

Siedziba naszego biura znajduje się w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Stawowej 5/7. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W soboty i niedziele nasze biuro jest nieczynne.

  

3. u jednego z naszych Agentów:

Aby odnaleźć Agenta, u którego będziesz mógł dokonać rezerwacji imprezy, przejdź do Strefy Klienta do zakładki Nasi Agenci.

 

 

Jeżeli jesteś Agentem i...

 

… masz z nami podpisaną umowę agencyjną...

Załóż rezerwację w jednym z systemów rezerwacyjnych:

  1. N-SYKON
  2. MerlinX
  3. Ariadna

 

… nie masz z nami podpisanej umowy agencyjnej...

Warunkiem dokonywania rezerwacji naszych imprez jest zawarcie umowy agencyjnej. Przejdź do zakładki Nawiązanie współpracy w Strefie Agenta, aby dowiedzieć się jak nawiązać z nami współpracę.