Kontakt

 

INDEX - Biuro Podróży

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Stawowa 5/7
40-095 Katowice
NIP 634-25-58-122
Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114

 

Godziny otwarcia biura:

poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota - niedziela: nieczynne

 

Telefony:

32 781 83 41

32 781 83 40
32 781 79 24
32 781 79 25
32 209 78 78
32 258 35 24 

 

Fax:

32 206 80 22, 32 781 83 41 wew. 110

 

Telefon Alarmowy:

884 600 890

Numer czynny wyłącznie w dniu wyjazdu na imprezę!

 

E-mail:

biuro@indexpolska.com.pl 

 

Kontakt z nami:

 

Dział Obsługi Klienta:

 Dominika Kryszczuk, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl
 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl
 Klaudia Kusiak, tel. wew. 144, klaudia@indexpolska.com.pl
 Elżbieta Kowalczyk, tel. wew. 145, ela@indexpolska.com.pl
 Joanna Błaszczyk, tel. wew. 122, asia@indexpolska.com.pl
 Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 

 

Dział Turystyki - Krajowa Grupowa: 

 Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl
 Dominika Kryszczuk, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl
 Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl
 Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl
 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl
    Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl (Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)
 Malwina Dziewior 

 

Dział Turystyki - Zagraniczna Grupowa: 

 Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl
 Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl
 Magdalena Masiewicz, tel. wew. 132, magda@indexpolska.com.pl
 Ania Zera, tel. wew. 120, ania@indexpolska.com.pl 

 

Kolonie, Obozy Młodzieżowe, Zimowiska:

  Krzysztof Palka, tel. wew. 123, krzysiek@indexpolska.com.pl
  Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 

 

Zielone szkoły:

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl 

 

Wyjazdy dla Seniorów:

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl 

 

Dział Logistyki i Administracji: 

 Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl 
 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl
 Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl
 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl

 

Dział Księgowości: 

 Agnieszka Stępień, tel. wew. 127, agnieszka@indexpolska.com.pl
 Dagmara Sirko, tel. wew. 126, dagmara@indexpolska.com.pl
 Anna Odzimek, tel. wew. 129, anna@indexpolska.com.pl
    Natalia Bartoszek, tel. wew. 129, natalia@indexpolska.com.pl 

 

Dział Marketingu (Handlowy i Agencyjny):

 Adam Grabania, tel. wew. 133, adam@indexpolska.com.pl
 Olimpia Gandyk, tel. wew. 142, olimpia@indexpolska.com.pl
 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl
 Joanna Błaszczyk, tel. wew. 122, asia@indexpolska.com.pl
    Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl (Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski) 

 

Rekrutracje: 

Piloci, przewodnicy - KRAJ:  Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl
Piloci, przewodnicy - ZAGRANICA:  Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl
Kadra - Zimowiska, Kolonie, Obozy Młodzieżowe:  Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 
Pracownicy biurowi: Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

Zarządzanie:

Dyrektor Zarządzający:  Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl
Prezes Zarządu: Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

Gdzie jesteśmy? Sprawdź na mapie!

Siedziba naszego biura: Katowice - Centrum, ul. Stawowa 5/7


Jeśli chcesz szybko wysłać do nas e-mail, możesz skorzystać z poniższego formularza: