Ważny komunikat

 

 

Komunikat z dn. 13.05.2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Informujemy, że wszystkie wyjazdy zagraniczne organizowane przez nasze biuro do dnia 14.06.2020 r. włącznie zostają zawieszone.

W najbliższych dniach nasi pracownicy (oraz pracownicy współpracujących z nami agentów) będą kontaktować się z Państwem w celu zaproponowania zmiany terminu wyjazdu oraz innych możliwych rozwiązań.

"Zmień termin. Nie rezygnuj z wyjazdu. Wspieraj turystykę." to apel, na który odpowiadacie Państwo - nasi Klienci - w zdecydowanej większości. Bardzo serdecznie Państwu za to dziękujemy!

Informujemy również, że wznowiliśmy bezpośrednią obsługę Klientów w siedzibie naszego biura w Katowicach. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Prosimy Państwa o zrozumienie i cierpliwość.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Więcek

wraz z Zespołem Biura Podróży INDEX

  

Komunikat z dn. 24.04.2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną informujemy, że wszystkie wycieczki organizowane przez nasze biuro do dnia 31.05.2020 r. włącznie zostają wstrzymane.

Nasi pracownicy (oraz pracownicy współpracujących z nami agentów) w najbliższym czasie będą kontaktować się z Państwem w celu zaproponowania zmiany terminu wyjazdu oraz innych możliwych rozwiązań.

Ponownie pragniemy zwrócić się do Państwa z apelem: "Zmieńcie termin, nie odwołujcie wyjazdu. Uratujmy razem turystykę.". Zmiana terminu wyjazdu stanowi realną pomoc dla naszej firmy i całej turystyki. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli już taką decyzję.

Równocześnie informujemy, że bezpośrednia obsługa Klientów w siedzibie naszego biura w Katowicach pozostaje zawieszona do odwołania. Kontaktować się z nami można drogą telefoniczną i mailową.

Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Więcek

wraz z Zespołem Biura Podróży INDEX

 

Komunikat z dn. 01.04.2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną informujemy, że wszystkie wycieczki organizowane przez nas do dnia 03.05.2020 r. włącznie zostają zawieszone. Będziemy kontaktować się z Państwem w celu zaproponowania zmiany terminu wyjazdu oraz innych możliwych rozwiązań przygotowanych w odpowiedzi na Państwa sugestie. W pierwszej kolejności będziemy kontaktować się z Klientami, których wyjazd miał się odbyć w najbliższych terminach.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników nasze biuro pozostaje zamknięte dla Klientów do dn. 12.04.2020 r. z możliwością przedłużenia. Niezależnie od tego w sprawie odwołanych wyjazdów będą się z Państwem kontaktować pracownicy naszego biura, jak również pracownicy współpracujących z nami agentów. Dodatkowo kontakt z nami jest możliwy zawsze drogą telefoniczną oraz mailową.

Chciałem zapewnić że Państwa bezpieczeństwo jest sprawą dla nas najważniejszą.

W chwili obecnej podejmowanie jakichkolwiek decyzji o wyjazdach w późniejszych terminach, które mają odbyć się dopiero za 2-3 miesiące jest zdecydowanie przedwczesne, dlatego prosimy o cierpliwość.

Pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą całego zespołu i wszystkich naszych kontrahentów:

"Zmieńcie termin, nie odwołujcie wyjazdu. Uratujmy razem turystykę."

W tym trudnym momencie prosimy Państwa o zrozumienie. Przeniesienie wyjazdu na inny termin jest realną pomocą dla naszej firmy, a także dla całej turystyki.

Zapewniamy że zawsze będziemy dla Państwa pracować i tak jak do tej pory, dbać o bezpieczeństwo, jakość i Państwa zaufanie.

Przy tej okazji pragnę podziękować już wszystkim, którzy przenieśli swoje wyjazdy na inne terminy, a także pragnę podziękować swojemu zespołowi i naszym kontrahentom za solidarność.

Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Więcek

wraz z Zespołem Biura Podróży INDEX