BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WCZASY W GRZYBOWIE - HOTEL VICTORIA SPA - DOJAZD WŁASNY - HB:


Grzybowo - Jest małą miejscowością położoną w sąsiedztwie miasta Kołobrzeg. Jej największym atutem jest spokojna okolica oraz piękna plaża. To tutaj brzeg naszego Polskiego morza jest cofnięty o kilkaset metrów co ma bezpośredni wpływ na temperaturę wody, która jest wyższa niż w Kołobrzegu.

ZAKWATEROWANIE:


Centrum Wypoczynku "Victoria SPA" to wysokiej klasy obiekt turystyczny idealny na wakacyjny wypoczynek. W obiekcie znajduje się 22 komfortowe i eleganckie pokoje, restauracja, kawiarnia, bar, baza odnowy biologicznej, strefa SPA (basen z masażem powietrznym, masażem wodnym, kaskadami masującymi oraz chromoterapią, sauną fińską, fontanną lodową). Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu jest dla gości bezpłatny.

Centrum Wypoczynku "Victoria SPA" położone jest w malowniczej nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Do pięknej piaszczystej plaży prowadzi nowo wybudowana Promenada Bałtycka, która połączona jest z malowniczymi ścieżkami rowerowymi oraz pieszymi. Dla najmłodszych przygotowano na zewnątrz miniplac zabaw. Do dyspozycji jest także ogólnodostępny Zespół Boisk Sportowych wraz z profesjonalnym placem zabaw. Istnieje możliwość wypożyczenia w obiekcie rowerów, gokartów oraz kijów do nordic walking.


POKOJE I WYPOSAŻENIE:


Komfortowe i eleganckie 1- lub 2-osobowe pokoje z możliwością dostawki wyposażone są w łazienkę z prysznicem, balkonem, telewizorem, biurkiem i krzesłami.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania i obiadokolacje w formie bufetu*, po południu kawa i ciasto, w godz. 10:00 - 18:00 wybrane napoje bezalkoholowe (*Hotel może zamienić bufet na posiłek serwowany do stolika)

Zniżki dla dziecka przy zakwaterowaniu z 2 osobami pełnopłatnymi:

dziecko do 5 lat - na łóżku z rodzicami, bez świadczeń - gratis;
dziecko od 5 do 13 lat - na dostawce - 40% zniżki;
dziecko od 12 do 17 lat - na dostawce - 15% zniżki;

Małe zwierzęta na zapytanie od 20 do 40 EUR/ doba bez karmy.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Grzybowie. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów
wyżywienie HB Plus
korzystanie z basenu wyposażonego w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad oraz saun, łaźnia lodowa - w godzinach otwarcia
30% zniżki na zabiegi SPA (nie dotyczy ofert promocyjnych w obiekcie)
drink powitalny
dostęp do WIFI(nie dotyczy całego obiektu)
2 zabiegi kuracyjno-degustacyjne/ pobyt/os. dorosła
opieka rezydenta
całodobowa opieka telefoniczna BP INDEX

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Opłata klimatyczna – 2 zł/os./doba (płatne w obiekcie)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os.

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Monitorowany parking około 20 zł/doba (płatne w obiekcie)
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 400 zł/ 7 nocy
Małe zwierzęta na zapytanie od 20 do 40 EUR,/ doba(bez karmy)

CENA NIE ZAWIERA:


transportu,
świadczeń nie wymienionych w ofercie

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
09-10-2021 16-10-2021 8 dni od   1200 zł/os. WYBIERAM
1200 zł/os. 2OS REZERWUJ
1600 zł/os. SGL REZERWUJ
16-10-2021 23-10-2021 8 dni od   1200 zł/os. WYBIERAM
1200 zł/os. 2OS REZERWUJ
1600 zł/os. SGL REZERWUJ
23-10-2021 30-10-2021 8 dni od   1200 zł/os. WYBIERAM
1200 zł/os. 2OS REZERWUJ
1600 zł/os. SGL REZERWUJ
30-10-2021 06-11-2021 8 dni od   1200 zł/os. WYBIERAM
1200 zł/os. 2OS REZERWUJ
1600 zł/os. SGL REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych