OBÓZ JAROSŁAWIEC - WAKACYJNY CHILLOUT:


ZALETY:


- popularna miejscowość z licznymi atrakcjami,
- liczne wycieczki : Darłowa, Darłówka, Wicko
- basen z podgrzewaną wodą na terenie ośrodka
- ciekawy program – Motylarnia, Aquapark

Jarosławiec kiedyś był nadmorską wsią rybacką położoną w województwie zachodniopomorskim. Obecnie jest miejscowością wczasowo-turystyczną, która przyciąga wielu turystów i zachęca do przebywania tu na koloniach i obozach. Dzieci w trakcie swoich kolonii mogą odwiedzić cieszący się popularnością aquapark oraz Muzeum Bursztynu czy Motylarnię.

ZAKWATEROWANIE:


Ośrodek Kolonijny Marysieńka w Jarosławcu znajduje się na powierzchni 3,5 hektara i 7 minut od centrum miejscowości i plaży. Budynek Napoleon znajduje się miedzy lasem sosnowo – świerkowym na ogrodzonym terenie. Na terenie obiektu znajduje się restauracja. Obiekt dysponuje pokojami 3,4,5,6 osobowymi (z możliwością łóżek piętrowych) z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu młodzież może korzystać z basenu z podgrzewaną wodą, boisk do gry w piłkę nożną i siatkową. Znajdują się tu także dwa place zabaw, cztery sale wielofunkcyjne, sala gier, sala dyskotekowa. Na terenie obiektu odbywają się animacje, przedstawienia, nauka tańca, karaoke. Strona obiektu: http://www.owmarysienka.afr.pl/

WYŻYWIENIE:


Podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Możliwość specjalnej diety za dopłatą: wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna. Dietę należy zgłosić najpóźniej tydzień przed turnusem.

Dla tych co nie lubią się nudzić i cenią fajnie spędzony czas z rówieśnikami. To Wy mówicie co i jak chcielibyście robić! My staramy się wam to ułatwić. Dajemy Wam luz i bezpieczeństwo a Wy dodajecie wasze poczucie humoru i pomysłowość.

To wyjazd dla tych którzy nie chcieli lub nie mogli wyjechać w dalekie kraje a chcą się świetnie bawić w swoim gronie. To miejsce gdzie poznacie fajnych ludzi z całej Polski, z którymi będziecie mogli podzielić się rzeczami, które Was kręcą. To przyjaźnie i sympatie na całe życie. Nasi opiekunowie postarają się stworzyć klimatyczny wyjazd i miejsce a Wy będziecie mogli w różny sposób im w tym pomóc.

Nasze propozycje pobytu które wy możecie wzbogacić swoja inicjatywą;

- imprezy z młodzieżówką z różnych zakątków Polski na których możecie bawić się przy Waszych utworach....
- karaoke na wesoło, nie ważne czy masz głos, ważne żebyś spróbował i śmiał się przy tym a wraz z Tobą wszyscy uczestnicy obozu:)
- dla tych którzy lubią aktywnie spędzać czas codziennie atrakcje sportowe, siatkówka, kosz, babington i inne rozgrywki, konkurencje. Do wygrania fajne gadżety....
- wieczory na wesoło....kabarety, kalambury i kawały wszystko to co może nas rozbawić...
- konkurs na najfajniejszego bloga obozu.....Co się dzieje? Jak się dzieje? I z kim się dzieje?
Tu nawet można wygrać super kasę bo główną wygrana jest najlepszą relacje bezpłatny wyjazd z naszym biurem.....
- na plaży uskuteczniamy rekreację i oczywiście słoneczny chillout
- popołudniami albo gdyby pogoda była byle jaka to czas na gierki i potyczki, planszówki, gry wirtualne i pomysł na zorganizowanie najlepszy escape room.
- żeby nie zardzewieć... to oczywiście w teren się ruszamy żeby coś zobaczyć i przeżyć...a może czegoś się dowiedzieć. Wędrówki i przejażdżki na kole...
- Dla chętnych gra terenowa Geocaching Co to ? Sprawdź.
- Oczywiście tu będą tez wycieczki programowe ale żeby nie było zbyt nudno i za dużo nieciekawych informacji może ktoś z Was używając wyobraźni poprowadzi kawałek opowieści......czy to może być.... Prawda a może Fałsz? Za najlepszą opowieść fajna nagroda.
- Na koniec obozu małe podsumowanie i impreza dla wszystkich uczestników..., nagrody i psikusy pożegnalne, wybieramy osobę z największa ilością lików...., którą nagrodzimy czym się da,,,i zaprosimy na przyszły rok :)

Pamiętajcie liczy się dobra zabawa, uśmiech i Wasze zadowolenie. Cokolwiek zaproponujecie, aby było bardziej kolorowo, wesoło, ciekawie. Nasi opiekunowie, animatorzy postarają się wykorzystać...

DODATKOWO W PROGRAMIE:


- Wycieczka do Darłowa i Darłówka zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, Stare Miasto, Latarnia Morska, Port w Darłówku. most rozsuwany, pomnik rybaka.

- Spacer nad Jezioro Wicko który w całości położone jest na terenach Obszaru Chronionego Krajobrazu „Pas Pobrzeża na Zachód od Ustki”

- Rejs statkiem po morzu

- Wizyta w Motylarni, Jest to miejsce gdzie można zobaczyć wiele gatunków motyli z różnych zakątków świata. Oprócz podziwiania piękna tych stworzeń, dzięki tabliczkom informacyjnym, można wzbogacić się o wiele ciekawych faktów na temat życia i etapów rozwoju motyli. Motylarnia to zadaszony obiekt z doskonale przystosowanym mikroklimatem. Wybierając się do Krainy Motyli warto ubrać się w kolorowe, zwiewne rzeczy ponieważ motyle uwielbiają przesiadywać na barwnych rzeczach.

- Aqua Park w Jarosławcuw Hotelu Panorama Morska - To kompleks basenów, zjeżdżalni i wodnych atrakcj. Tylko u nas znajdziesz mnóstwo atrakcji zarówno węwnętrznych, z których korzystać można przez cały rok, jak i zewnętrznych, dostępnych w sezonie letnim! https://www.panorama-morska.pl/hotel-z-aquaparkiem-nad-morzem/hotel-z-basenem-nad-morzem

- Animacje z wykorzystaniem infrastruktury OKW Marysieńka

- Plażowanie, szkolenie z ratownikiem WOPR, kąpiele w morzu, wędrówki nadmorskie, poławianie bursztynu;.

SKRÓCONY PROGRAM WYJAZDU:


1 DZIEŃ Wyjazd autokarem wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, pierwszy posiłek - kolacja, zapoznanie się z atrakcjami ośrodka „Marysieńka”.

2 - 10 DZIEŃ Realizacja programu pobytu w Jarosławcu (11 pełnych dni pobytu, 10 nocy). Program jest dostosowany do wieku uczestników i nastawiony na aktywny wypoczynek: Według planu.

11 DZIEŃ Ostatni dzień śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pożegnanie z morzem, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

DLA CHĘTNYCH:


- dodatkowe wejście do AQUAPARKU - ok. 35 zł
- wejście do Papugarni - ok. 15 zł
- przejażdżka kolejką w Jarosławcu - ok. 12 zł
- 8 godzinny kurs windsurfingu (w cenie instruktor dla grupy, sprzęt szkoleniowy - deska mieczowa, żagle od 1, 0 m²
do 3, 5 m²), ubiór piankowy, kamizelka asekuracyjna, asekuracja z łodzi motorowej. Każde dziecko musi posiadać obuwie basenowe (pełne), lub tenisówki). Program szkolenia: budowa sprzętu, zasady bezpieczeństwa, podstawy teorii żeglowania cz. 1, podnoszenie żagla z wodny, jazda na halsie, ostrzenie i odpadanie, obroty deską pod wiatr, obroty deską z wiatrem, teoria żeglowania cz.2 (róża wiatrów, prawo drogi), halsowanie (jazda na wiatr - bajdewind), żeglowanie z wiatrem (fordewind, baksztag), - 250 zł

Kurs będzie organizowany przy minimum 15 osób chętnych.

WIEK UCZESTNIKÓW:


12-18 lat

CENA ZAWIERA:


- zakwaterowanie 10 noclegów w ośrodku Marysieńka,
- wyżywienie podczas pobytu: 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego,
- realizację programu pobytu: program animacyjny, plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko, wycieczki rowerowe,
- wycieczkę do Darłówka i Darłowa z wejściami, Wizyta w Motylarni i Parku Wodnym w Jarosławcu,
- wycieczkę nad Jezioro Wicko, rejs statkiem, realizację programu
- ubezpieczenie NNW Signal Iduna 3000 zł
- przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video),

CENA NIE ZAWIERA:


- dla chętnych dodatkowego wejścia do Aquaparku ok. 35 zł, wejście do Papugarni ok. 15 zł, przejażdżka kolejką w Jarosławcu ok. 12 zł, 8 godzinny kurs windsurfingu 250 zł
- możliwość specjalnej diety za dopłatą: wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna + 200 zł/turnus
- składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
30-06-2021 10-07-2021 11 dni od   1740 zł/os. WYBIERAM
1740 zł/os. PAX REZERWUJ
10-07-2021 20-07-2021 11 dni od   1740 zł/os. WYBIERAM
1740 zł/os. PAX REZERWUJ
20-07-2021 30-07-2021 11 dni od   1740 zł/os. WYBIERAM
1740 zł/os. PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).