WYCIECZKA PROMEM DO SZTOKHOLMU:


Idealny wyjazd wcale nie musi być długi. Odpoczynek po ciężkim tygodniu pracy? Oderwanie od codziennych obowiązków? Nic prostszego! Zabierz rodzinę, przyjaciół i skorzystaj z oferty „Relaks na promie”. Rejs to bez wątpienia świetna przygoda. Piękne widoki na morze, zabawa w dyskotece i odpoczynek w wygodnej kabinie. A to nie koniec przygody! Po drugiej stronie Bałtyku czeka malowniczy Sztokholm.

Dlaczego warto wybrać się z INDEXem na tę wycieczkę?
- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 27 lat!
- Odwiedzisz jedną z najpiękniejszych europejskich stolic - Sztokholm
- Noclegi na luksusowych statkach wycieczkowych (kabiny 2-4 os.)
- Zwiedzanie z systemem Audio Guide

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Gdańska.
16h00 zaokrętowanie
18h00 wypłynięcie promu z na Terminala Promowego Westerplatte w Gdańsku i zakwaterowanie w kabinach.
Nocny rejs i wieczór rozrywki na promie - muzyka na żywo w Piano Bar, dyskoteka prowadzona przez DJ-a, zakupy w sklepach wolnocłowych.
Dodatkowo - kolacja w formie bufetu w restauracji cafeteryjnej.

2 dzień
Śniadanie w formie bufetu
12h00 przypłynięcie do Nynashamn i wyokrętowanie. Przejazd pociągiem do centrum Sztokholmu (ok.1 godz).
Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Spacer zaczniemy od ratusza miejskiego i Pałacu Królewskiego, który jest oficjalną siedzibą Króla Szwecji. Następnie przejdziemy na Stare Miasto czyli Gamla Stan, przespacerujemy przez historyczne centrum miasta wąskimi, średniowiecznymi brukowanymi uliczkami, sztokholmski rynek, gdzie znajdują się kolorowe kamienice uznawane za najbardziej pocztówkowe miejsce w całej stolicy Szwecji. W centrum starówki zobaczymy przepiękną gotycką Katedrę Sztokholmską z majestatycznym posągiem św. Jerzego zabijającego smoka, gmach Muzeum Nobla a także klimatyczne uliczki ze sklepikami i restauracjami. Po zwiedzaniu wyjazd do Nynashamn i wypłynięcie w drogę powrotna ok 18h00.
Nocny rejs i wieczór rozrywki na promie - muzyka na żywo w Piano Bar, dyskoteka prowadzona przez DJ-a, zakupy w sklepach wolnocłowych.
Fakultatywnie: kolacja w formie bufetu w restauracji cafeteryjnej.

3 dzień
Śniadanie w formie bufetu
12.00 przypłynięcie promu do Gdańska, wyokrętowanie z promu i zakończenie rejsu.
Wyjazd autokarem w drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE:


2 noclegi na promie w kabinach 4-osobowych wewnętrznych (możliwość dopłaty do kabin 2-3 os.

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w kabinie 2 lub 3 os. z możliwością dokwaterowania (z osobą/osobami tej samej płci) (DOKKBO).

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
przejazd promem na trasie Gdańsk - Nynäshamn - Gdańsk,
2 noclegi na promie w kabinie 4-osobowej z łazienką,
2 śniadania w formie bufetu
ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
opiekę pilota

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


20 EUR/os. płatne u pilota (zestaw słuchawkowy, opłata za przewodników, przejazd Nynashamn – Sztokholm, opłaty klimatyczne i administracyjne)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:


Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- 2 obiadokolacji na promie w formie bufetu (bogaty wybór mięs, ryb, drobiu, sałatek oraz dodatków, napoje - soki, woda, kawa, herbata, bez alkoholi) +120 zł/os.

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
29-04-2022 01-05-2022 3 dni od   749    619 zł/os. FIRST MINUTE 2022 WYBIERAM
749    619 zł/os. FIRST MINUTE 2022 4OSKBO REZERWUJ
779    649 zł/os. FIRST MINUTE 2022 3OSKBO REZERWUJ
829    699 zł/os. FIRST MINUTE 2022 2OSKBO REZERWUJ
899    769 zł/os. FIRST MINUTE 2022 DOKKBO REZERWUJ
15-06-2022 17-06-2022 3 dni od   749    619 zł/os. FIRST MINUTE 2022 WYBIERAM
749    619 zł/os. FIRST MINUTE 2022 4OSKBO REZERWUJ
779    649 zł/os. FIRST MINUTE 2022 3OSKBO REZERWUJ
829    699 zł/os. FIRST MINUTE 2022 2OSKBO REZERWUJ
899    769 zł/os. FIRST MINUTE 2022 DOKKBO REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- UWAGA! Bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji należy niezwłocznie przesłać do biura dodatkowe informacje dot. dokumentu/-ów tożsamości uczestnika/-ów, którym/-i będzie/-ą posługiwać się w trakcie wyjazdu, tzn.:

1. Rodzaj dokumentu: (dowód osobisty lub paszport)

2. Numer dokumentu:

3. Kraj wydania dokumentu:

4. Data ważności dokumentu:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych