WYCIECZKA DLA FIRM DO GRECJI:


GRECJA:

Zapraszamy do Grecji, kraju surowego piękna, zadziwiających kontrastów, tajemniczych pustkowi, krystalicznego powietrza przepojonego historią i poezją, zamieszkiwanego przez ludzi, których przodkowie budzą podziw po dziś dzień. Magia tego kraju zaczyna działać, kiedy tylko postawisz w nim swoją stopę.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z kraju w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Słowację (postój w zajeździe na ciepły posiłek – we własnym zakresie), Węgry, Serbię, Macedonię.
2 DZIEŃ
Przyjazd do Grecji w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, spacer po okolicy i odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka na Olimp podczas której zobaczymy najbardziej niesamowitą, urzekającą i majestatyczną górę w Grecji. Pojedziemy autokarem na wysokość 944 m.n.p.m pod schronisko Stavros skąd widać Tron Zeusa - Mitikas (2914 m. n.p.m ). Przejazd do miasteczka Litochoro położonego u stóp Olimpu by wyruszyć malowniczą trasą widokową wąwozu Mavrolongos do źródeł rzeki Enipeas. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Czas na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
lub
Fakultatywna wycieczka do Aten - Prowiant na drogę, wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Aten, zwiedzanie - Akropolu z przewodnikiem miejscowym w j. polskim (Partenon, Erechtejon, Propyleje), Plaka, dziewiętnastowieczna dzielnica Aten, wielka i mała Metropolia, Plac Sindagma z budynkiem Pałacu Królewskiego a przed nim zmiana warty, Stadion Olimpijski. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd na Meteory ze zwiedzaniem przepięknych klasztorów oraz wizyta w wytwórni i sklepie ikon. Cudowne formy skalne o wysokości 600 n.p.m. W drodze powrotnej przejazd Doliną Tembi - zwiedzanie kościółka Agia Paraskievi wykutego w skale, Źródełko Pięknej Afrodyty. Obiadokolacja, nocleg.
6 DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Po drodze krótkie zwiedzanie Salonik, między innymi Odos Egnatia, główna ulica miasta, przy której przeplatają się zabytki rzymskie, greckie, bizantyjskie i tureckie, kościół Panagia Chalkeon, ruiny rzymskiej agory, Łuk Galeriusza, Rzymska Rotunda, Hagia Sophia - wzorowana na słynnej bazylice z Konstantynopola oraz Biała Wieża. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.
7 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

CENA:

informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
4 noclegi w apartamentach lub hotelach
4 śniadania, 4 obiadokolacje
Ubezpieczenie Signal Iduna
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu.

ATRAKCJE ZA DOPŁATĄ:

Wycieczka do Aten fakultatywnie - 80 zł/os.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.