WYCIECZKA DLA FIRM DO MADRYTU:


Madryt, stolica Hiszpanii położona w środkowej części Hiszpanii, nad rzeką Manzanares. Miato posiada niezliczoną ilość zabytków. Większość z nich mieści się w ścisłym centrum miasta.

PROGRAM IMPREZY:


Dzień 1 : Spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice, odprawa i przelot do Madrytu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2-4 : Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie miasta:  Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa, Puerta del Sol – plac, punkt wyznaczający sam środek Hiszpanii. Spacer po najstarszej części miasta. Zwiedzanie: kościół św. Izydora, patrona Madrytu; bazylika św. Franciszka, gdzie znajduje się fresk Goi; Pałac Królewski – symbol hiszpańskiej monarchii wraz ze wspaniałymi XIX-wiecznymi ogrodami; katedra Almudena – poświęcona w 1993 r. przez papieża Jana Pawła II, miejsce ślubu obecnego następcy tronu.  Muzeum Prado – jedno z największych muzeów świata, ze wspaniałą kolekcją dzieł Velázqueza, Goi i innych znanych artystów; dworzec kolejowy Atocha – arcydzieło architektury kolejowej XIX w., gdzie ewenementem na skalę światową jest tropikalny ogród urządzony w holu głównym. Stadion Bernabéu – siedziby słynnego klubu sportowego Real Madryt na ponad 81 tys. widzów.

Dzień 5 : Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko, odprawa, przelot do Polski

CENA:informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

Cena zawiera:

Przelot samolotem tanimi liniami lotniczymi,
Bagaż podręczny,
4 noclegi w hotelu ze śniadaniem,
Transfer lotnisko – hotel - lotnisko,
Ubezpieczenie Signal Iduna
Zwiedzanie wg programu,
Opiekę pilota

DOPŁATY:

bagaż rejestrowany 150.00 PLN
koszt biletów wstępu, transfery, przejazdy komunikacja miejską – ok. 90-100 € (w zależności od wielkości grupy)

WYLOT:

Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW-Balice

BAGAŻ:

Możesz zabrać JEDEN bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20cm wraz z uchwytami i kołami, oraz 1 mała torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Do bagażu podręcznego można zabrać płyny w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli chcesz zabrać na pokład coś do picia, najlepiej kup napój już po odprawie. 
W bagażu podręcznym nie mogą również znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, kolcami, czyli takie, które moga być użyte jako broń.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI:

Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Madrycie po przylocie. Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską. Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.