WYCIECZKA DLA FIRM DO BAWARII:


BAWARIA:

Region ten urzeka turystów zabytkowymi miastami, stolicą Monachium - „światową metropolią o wielkim sercu”, baśniowymi zamkami i alpejskimi wioskami, stanowi także w potocznym odczuciu kwintesencję Niemiec, czyli mężczyźni z kuflami piwa, w krótkich spodenkach, kapusta i kiełbaski czy krowy z dzwoneczkami.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd do Niemiec w godz. wieczornych.
2 DZIEŃ
Przejazd do MONACHIUM, spacer po mieście - Nowy Ratusz z grającym, ruchomym zegarem, kościół św. Michała z grobowcem Ludwika Bawarskiego, kościół św. Piotra, Marienplatz, Ludwigstrasse. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do FUSSEN, zwiedzanie Zamku Neuschwenstein - stanowiącego inspiracje dla twórców bajkowego pałacu w "Cudownym świecie" W.Disneya. Przejazd do GARMISCH-PARTENKIRCHEN, podziwianie panowramy Alp oraz obiektów olimpijskich, dla chętnych wyjazd kolejką na najwyższy szczyt Alp Bawarskich - Zugspitze (2962 m npm.). Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do PRIEN, rejs promem po jeziorze Chiemsee na wyspę Herrinsel, spacer po zamku Herrenchiemse, zwiedzanie. Wieczorem wyjazd do Polski.
5 DZIEŃ
Powrót do Polski w godzinach porannych.

CENA:

informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie Signal Iduna
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 50 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.