WYCIECZKA DLA FIRM DO BERLINA:


Metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną, fascynującą atmosferę tego miasta tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym. Czarującą atmosferę Poczdamu, leżącego vis-a-vis Berlina, najlepiej poznać podczas zwiedzania zaliczanych do UNESCO, przepięknych pałaców rezydencji Sanssouci.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Po przyjeździe do Berlina spacer po Alexanderplatz z wieżą telewizyjną, aleją Unter den Linden do Bramy Brandenburskiej, Muzeum Pargamonu, Reichstag, Europa - Center, spacer Kurfurstendammstree. Powrót do Polski.
lub
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Całodzienny pobyt na „Tropikalnej Wyspie” - las tropikalny, błękitne morze, laguny i piaszczyste plaże. Idealny klimat przez cały rok (powietrze 25°C, woda 28-31°C). Powrót do Polski.

CENA:

informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem
Opieka pilota/przewodnika
Ubezpieczenie Signal Iduna
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 50 Euro.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.