WYCIECZKA DLA FIRM DO 3 STOLIC, BUDAPESZT-BRATYSŁAWA-WIEDEŃ:


BUDAPESZT:

Stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Utworzone z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Óbudy na prawym brzegu Dunaju oraz Pesztu – na lewym.

BRATYSŁAWA:

Stolica Słowacji leży po obu brzegach Dunaju, drugiej co do wielkości rzeki w Europie i u podnóża Małych Karpat. Zapraszamy do Bratysławy, która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

WIEDEŃ:

Stolica Austrii położona nad „modrą wstęgą Dunaju”. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski; zwiedzanie Budapesztu: kościół św. Macieja, Plac Kapisztran, Wieża Marii Magdaleny, Brama Wiedeńska, Plac Disz, Baszta Rybacka, Zamek Królewski. Nocleg.
2 DZIEŃ
Zwiedzanie Budapesztu: Parlament, Katedra św. Stefana, ulica Vaci Kigyo; przejazd na Słowację. Nocleg.
3 DZIEŃ
Zwiedzanie Bratysławy: Stare Miasto, kościół św. Marcina, zamek; przejazd do Wiednia: zwiedzanie: Kahlenberg, Schönbrunn. Nocleg.
4 DZIEŃ
Powrót do Wiednia: zwiedzanie - Ringstrasse, Opera, Ratusz, Katedra św. Stefana, Parlament, Hofburg, Prater; wyjazd w do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych/nocnych.

CENA:

informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
3 noclegi
3 śniadania, 3 obiadokolacje
Ubezpieczenie Signal Iduna
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 40 Euro.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.