BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WCZASY W KOŁOBRZEGU - HOTEL MONA LISA - DOJAZD WŁASNY - HB:


Kołobrzeg - Jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno-wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki.

ZAKWATEROWANIE:


Mona Lisa to nowoczesny obiekt hotelowy, mieszczący się w przedwojennym kasynie oficerów lotnictwa wojskowego. W hotelu zachowano wiele elementów historycznego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi tworzy wyjątkowy klimat. Bogata historia widoczna w architekturze obiektu oraz dogodna lokalizacja we wschodniej części Kołobrzegu, z dala od zgiełku centrum miasta, zapewnia gościom hotelu niezapomnianą atmosferę podczas wypoczynku. Mona Lisa Medical Wellness i SPA to idealne miejsce na nadmorski wypoczynek. Zachęcamy do skorzystania z gabinetu kosmetycznego, centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji, hotelowego basenu wyposażonego w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad; oraz kompleksu saun (sauna fińska, łaźnia parowa). Możliwość korzystania z gry w billarda i tenisa stołowego, wypożyczalni rowerów.

Teren Mona Lisy bezpośrednio przylega do obszarów malowniczego Ekoparku Wschodniego Natura 2000. Biegnie tu jedna z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce. W ciągu 15-minutowej przejażdżki do centrum Kołobrzegu można podziwiać dzikie torfowiska, wydmy, las nadmorski, rzadkie okazy fauny i flory. Odległość od wspaniałej szerokiej i zadbanej plaży to zaledwie 500m.

Obiekt hotelowy posiada 250 miejsc noclegowych, w stylowo i komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach. Przestronna restauracja z kominkiem oferuje smaczną, domową kuchnię. Stylowa kawiarnia i duża oranżeria z wyjściem na zewnętrzny taras umilają wypoczynek.

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


Stylowo urządzone dwuosobowe pokoje. Komfortowo urządzone pokoje z łazienkami posiadają kabinę prysznicową i suszarkę do włosów, TV-Sat, telefon oraz sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada balkon lub taras. Część pokoi została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są akceptowane.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania i obiadokolacje w formie bufetu*, do obiadokolacji wybrane napoje bezalkoholowe.(*Hotel może zamienić bufet na posiłek serwowany do stolika).

Zwierzęta nie są akceptowane.

Zniżki dla dzieci przy zakwaterowaniu z 2 osobami pełnopłatnymi:

Dziecko do 4 lat - na łóżku z rodzicami(bez świadczeń) - gratis;
Dziecko w wieku 4 - 16 lat - na dostawce zniżka 20%;

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Kołobrzegu. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice. Możliwość korzystania z gry w bilarda i tenisa stołowego i wypożyczalni rowerów. Niedaleko obiektu znajdują się trasy rowerowe i spacerowe, piękne plaże, Ekopark Wschodni stanowiący obszar chroniony Natura 2000 i rezerwat dzikiego ptactwa.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów
wyżywienie HB-PLUS
korzystanie z basenu wyposażonego w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad oraz kompleksu saun (sauna fińska oraz łaźnia parowa);
depozyt w recepcji;
dostęp do Wi-Fi;
opieka rezydenta
całodobowa opieka telefoniczna BP INDEX

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Opłata klimatyczna – 4,40 zł/os./doba (płatne w obiekcie)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. - doliczane automatycznie do rezerwacji

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Monitorowany parking około 10 zł/doba (płatne w obiekcie)
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 500 zł/ 7 dni
Dopłata do wyżywienia FB - bufet obiadowy z napojami: 300 zł/ os./ 7 dni

CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie


Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
25-09-2021 02-10-2021 8 dni od   1445 zł/os. WYBIERAM
1445 zł/os. 2OS REZERWUJ
1945 zł/os. SGL REZERWUJ
02-10-2021 09-10-2021 8 dni od   1445 zł/os. WYBIERAM
1445 zł/os. 2OS REZERWUJ
1945 zł/os. SGL REZERWUJ
09-10-2021 16-10-2021 8 dni od   1445 zł/os. WYBIERAM
1445 zł/os. 2OS REZERWUJ
1945 zł/os. SGL REZERWUJ
16-10-2021 23-10-2021 8 dni od   1445 zł/os. WYBIERAM
1445 zł/os. 2OS REZERWUJ
1945 zł/os. SGL REZERWUJ
23-10-2021 30-10-2021 8 dni od   1445 zł/os. WYBIERAM
1445 zł/os. 2OS REZERWUJ
1945 zł/os. SGL REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych