WCZASY NA WĘGRZECH - HAJDUSZOBOSZLO - HOTEL THERMAL GARDEN*** :


HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych. Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. http://www.hajduszoboszlogyogyfurdo.hu/

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Thermal Garden*** usytuowany jest na terenie prywatnego parku w miejscowości Hajdúszoboszló, która słynie ze źródeł termalnych. Zaledwie 600 metrów dzieli obiekt od kompleksu Hungarospa, a jego oferta obejmuje zaplecze spa oraz odkryty basen. Wszystkie pokoje dysponują balkonem lub tarasem.

Zaplecze spa obejmuje biosaunę, saunę na podczerwień, solarium oraz siłownię. Dostępne są również różne zabiegi terapeutyczne, w tym hydroterapia oraz zabiegi przeciwreumatyczne. Na miejscu znajduje się też salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny.

Pokoje w hotelu Victoria Thermal dysponują częścią wypoczynkową i wyposażone są w minibar oraz telewizor. Goście znajdą w nich również łazienkę z suszarką do włosów i szlafrokami. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Restauracja dysponuje tarasem i serwuje dania kuchni międzynarodowej i węgierskiej, a także zdrowe potrawy oraz posiłki spełniające specjalne wymagania dietetyczne.

Goście mogą grać w minigolfa, koszykówkę, siatkówkę i ping ponga. Dla dzieci w hotelu przygotowano różne atrakcje i rozrywki, a także plac zabaw. Hotel zapewnia również profesjonalną opiekę nad dziećmi.

Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny parking. Dworzec autobusowy w Hajdúszoboszló oddalony jest od obiektu o zaledwie 100 metrów.

WYŻYWIENIE:


Śniadania i obiadokolacje - bufet

CENA ZAWIERA:


- 7 noclegów w Hotelu Thermal Garden,
- 7 śniadań,
- 7 obiadokolacji,
- ubezpieczenie KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 800 zł,

CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie


DOPŁATA OBOWIĄZKOWA:


składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 5 zł/os
Opłata administracyjna i klimatyczna płatna na miejscu 25 EUR/os. (płatna od każdej osoby - również od dzieci)

ZNIŻKI:


Do lat 3 – 350 zł – opłata stała, pobyt bez świadczeń
3-10 lat – zniżka 30% od ceny podstawowej

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
03-07-2021 10-07-2021 8 dni od   1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE WYBIERAM
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 2OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 3OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE TRP REZERWUJ
10-07-2021 17-07-2021 8 dni od   1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE WYBIERAM
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 2OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 3OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE TRP REZERWUJ
17-07-2021 24-07-2021 8 dni od   1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE WYBIERAM
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 2OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE 3OS REZERWUJ
1540    1440 zł/os. FIRST MINUTE TRP REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych