OBÓZ MŁODZIEŻOWY NA WĘGRZECH:


ATUTY:


- hotel z basenem,
- w programie wstępy na największy w Europie Środkowej kompleks basenów termalnych,
- tylko 8 godzin jazdy z Polski!

HAJDUSZOBOSZLO:


HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni www.hungarospa.hu/pl

ZAKWATEROWANIE:


Pensjonat Forras 2 kondygnacyjny budynek, położony w uzdrowiskowej dzielnicy miasta Hajdúszoboszló, w odległości 200 m od kąpieliska Hungarospa. Teren budynku ogrodzony, zagospodarowany, dużo zieleni. Pokoje 2-, 3 osobowe i 4-osobowe typu studio (2x2 osobowe), wyposażone są w lodówkę, telewizor oraz łazienki z pełnym zapleczem sanitarnym. Większość pokoi posiada balkony. W całym budynku można korzystać z sieci WIFI.

WYŻYWIENIE:


3 posiłki dziennie, podczas pobytu na basenach w porze obiadowej podawany jest lunch a wieczorem obiadokolacja. Suchy prowiant na drogę powrotną. Wyżywienie rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.

PROGRAM RAMOWY:


1 DZIEŃ Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację na Węgry.

2 - 9 DZIEŃ Przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych; zakwaterowanie w pokojach ok. godziny 14:00. W programie:
- pobyt na basenach termalnych (3 całodzienne wstępy na kąpielisko / Hungarospa)
- zajęcia rekreacyjne i rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje kometki, zabawy integracyjne, konkursy.
- piesze wędrówki po węgierskim kurorcie
- dyskoteki oraz udział w licznych imprezach organizowanych przez miasto (festyny, koncerty, pikniki – jeśli będą organizowane).
- dla chętnych realizacja wycieczek fakultatywnych

10 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, odebranie suchego prowiantu na drogę, wyjazd. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Uwaga!
Proponujemy zabrać ze sobą ok. 10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców.
Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna oraz karta kwalifikacyjna uczestnika!


WYCIECZKI i ATRAKCJE FAKULTATYWNE:


1. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BUDAPESZTU Cena ok. 9500 HUF
W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie Vaci Utca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia.

2. AQUAPARK - Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo. Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 13 roku życia. Aquapark extra - bilet na duże zjeżdżalnie - cena ok. 4000 HUF,

Aquapark standard - bilet na mini zjeżdżalnie ok. 2800 HUF.
UWAGA! ceny wstępów Aquapark są orientacyjne mogą ulec zmianie.

WIEK UCZESTNIKÓW:


9-17 lat

CENA ZAWIERA:


- 8 noclegów;
- wyżywienie 3 x dziennie,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- transport autokarem,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pilota na trasie,
- ubezpieczenie KL 10000 euro, NNW 7000zł i bagaż 800 zł,
- 3 wstępy na baseny termalne Hungarospa,
- wycieczka do Debreczyna,

CENA NIE ZAWIERA:


- dodatkowych atrakcji i wycieczek fakultatywnych,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
03-07-2021 12-07-2021 10 dni od   1940 zł/os. WYBIERAM
1940 zł/os. PAX REZERWUJ
11-07-2021 20-07-2021 10 dni od   1940 zł/os. WYBIERAM
1940 zł/os. PAX REZERWUJ
19-07-2021 28-07-2021 10 dni od   1940 zł/os. WYBIERAM
1940 zł/os. PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).